Kontakt oss

Stavanger

Sekse & Hogstad AS
Ledaalsgate 1
4008 Stavanger
post@seksehogstad.no

Oslo

Sekse & Hogstad Oslo AS
Thunes vei 2
0274 Oslo
post@seksehogstad.no

Trond Hess

Adm. Dir. - Lederrekruttering og ledelsesrådgivning

Phone +47 945 21 882 - trond.hess@seksehogstad.no

Sjur Sekse

Lederrekruttering og ledelsesrådgivning

Phone +47 909 51 806 - sjur.sekse@seksehogstad.no

Maren Gilje Sekse

Lederrekruttering og ledelsesrådgivning

Phone +47 472 91 047 - maren.gilje.sekse@seksehogstad.no

Kurt Harald Aase

Ledelsesrådgivning og lederrekruttering

Phone +47 909 21 315

Runar Austrheim

Leder research- og analyseavdelingen.

Phone +47 418 58 205 - runar.austrheim@seksehogstad.no

Stein Hogstad

Management Consulting

Phone + 47 916 11 639 - stein.hogstad@seksehogstad.no

Jan S. Øinæs

Lederrekruttering og ledelsesrådgivning

Phone +47 400 94 913 - jan.oinaes@seksehogstad.no

Christian F. Meidell Lange

Lederrekruttering og ledelsesrådgivning

Phone 900 37 317 - christian.lange@seksehogstad.no

Lars Bovind

Lederrekruttering og ledelsesrådgivning

Phone 934 68 155 - lars.bovind@seksehogstad.no